Sailor Jerry

Skutečně dospělý rum, který si nemusí nic vymýšlet, protože jeho vlastní příběh je natolik silný, že dokáže inspirovat miliony lidí na celé planetě. Je pojmenován po americkém námořníkovi a prominentním tatérovi Normanu Collinsovi přezdívaném Sailor Jerry.

Sailor Jerry

Skutečně dospělý rum, který si nemusí nic vymýšlet, protože jeho vlastní příběh je natolik silný, že dokáže inspirovat miliony lidí na celé planetě. Je pojmenován po americkém námořníkovi a prominentním tatérovi Normanu Collinsovi přezdívaném Sailor Jerry. Pro sběratele je také zajímavý kvůli vnitřní straně zadní etikety, na které jsou vyobrazeny různé podoby havajských tanečnic.

Sailor Jerry Spiced Caribbean Rum

Norman Collins alias Sailor Jerry byl a zůstává legendou: americký námořník, který se usadil na Havaji a vytvořil unikátní styl tetování, ze kterého tatéři čerpají dodnes. Stal se inspirací pro osobitý spiced rum, na jehož etiketě najdete některé z Collinsových typických kreseb. Sailor Jerry rum se výborně hodí do jednoduchých míchaných drinků i sofistikovaných koktejlů.

ZEMĚ PŮVODU:
USA

OBSAH ALKOHOLU:
40 %

ROK ZALOŽENÍ:
1999

Sailor Jerry Spiced Carribean Rum

Výrobní proces je velmi podobný klasické výrobě světlých rumů. Jeho unikátnost však spočívá zejména v přidávání koření. Chuť je překvapivě jemná s kořeněnými tóny, ve kterých jsou zřetelné náznaky vanilky, skořice a zázvoru. Sailor Jerry svou chutí a vůní poukazuje na skutečnou americkou legendu námořnických rumů.

ZEMĚ PŮVODU:
USA

OBSAH ALKOHOLU:
40 %

ROK ZALOŽENÍ:
1999