O MAST-JAEGERMEISTER CZ

Mast-Jaegermeister CZ s.r.o. působí na českém trhu od dubna roku 2019, kdy došlo k převzetí distribučních operací od firmy Rémy Cointreau Czech republic s.r.o.

Kromě bylinného likéru Jägermeister buduje společnost Mast-Jaegermeister CZ s.r.o. na českém trhu i řadu dalších významných značek z portfolia Rémy Cointreau, např. Metaxa, Cointreau, Rémy Martin, Mount Gay; značky společnosti William Grant & Sons, např. Tullamore DEW, Grant ‘s, Glenfiddich, Hendrick’s Gin.

Mast-Jaegermeister CZ s.r.o. je součástí rodinné firmy z Wolfenbüttelu vyrábějící již více než 80 let nejprodávanější bylinný likér na světě. Jägermeister si udržuje svou pozici mezi deseti předními světovými značkami luxusních alkoholických nápojů ve vlivném seznamu Impact Top 100. Tato směs 56 bylin, květů, kořenů a plodů s bohatou tradicí je jedinou německou lihovinou, která se dostala mezi 90 nejlepších v tomto oborovém hodnocení. V současnosti se Jägermeister distribuuje do více jak 135 zemí.

Společnost

Globální, agilní a s kořeny ve Wolfenbüttelu

Společnost Mast-Jägermeister SE má hluboké kořeny v dolnosaském Wolfenbüttelu v Německu. Právě ve Wolfenbüttelu Curt Mast před více než 80 lety výrazný likér vynalezl. A stále je to jediné místo, kde v obřích dubových sudech dozrává tajná směs 56 bylin, květů, kořenů a ovoce.

Ačkoliv vše v roce 1878 začalo malou rodinnou firmou, společnost Jägermeister zaznamenala rychlý globální úspěch. Na celém světě má Jägermeister kolem 1000 zaměstnanců. V současné době je společnost v rodinném vlastnictví již pět generací. Po celá desetiletí má společnost úspěšně vyváženou tradici a inovace. 

Tento recept na úspěch přinesl výsledky. S více než 118.3 miliony 700ml lahví, které společnost prodala v roce 2023, je Jägermeister dlouhodobě nejprodávanější prémiovou značkou likéru a jednou z 10 nejlepších prémiových lihovin na světě. Výrazná zelená láhev s jelenem je distribuována ve více než 150 zemích.

Ačkoliv vše v roce 1878 začalo malou rodinnou firmou, společnost Jägermeister zaznamenala rychlý globální úspěch. Na celém světě má Jägermeister kolem 1000 zaměstnanců. V současné době je společnost v rodinném vlastnictví již pět generací. Po celá desetiletí má společnost úspěšně vyváženou tradici a inovace.

Tento recept na úspěch přinesl výsledky. S více než 100 miliony 700ml lahví, které společnost prodala v roce 2019, je Jägermeister dlouhodobě nejprodávanější prémiovou značkou likéru a jednou z 10 nejlepších prémiových lihovin na světě. Výrazná zelená láhev s jelenem je distribuována ve více než 140 zemích.