Sídlo Mast-Jägermeister CZ

V dubnu roku 2019 společnost Mast-Jägermeister získala obchodní společnosti svého dlouholetého distribučního partnera Rémy Cointreau a založila Mast-Jägermeister CZ a Mast-Jägermeister SK. Sídlo nejmladší dceřiné společnosti Mast-Jägermeister se nachází v hlavním městě České republiky Praze a její pobočka pak ve slovenské Bratislavě.

Hlavní sídlo

WOLFENBÜTTEL

Globální ředitelství společnosti Jägermeister se nachází na „Jägermeisterstraße“ od roku 1958. Jedním z nejpůsobivějších prvků areálu je obrovský sklad na dubové sudy, kde se vyrábí a 12 měsíců zraje základní materiál pro bylinný likér.

Přibližně 500 zaměstnanců společnosti Mast-Jägermeister SE zde pracuje v oblastech, jako jsou marketingová strategie a inovativní marketingové koncepce, administrace, výroba a zpracování.

Sídla ve světě

WOLFENBÜTTEL
(Mast-Jägermeister Germany)

Od jejího založení v roce 2018 se přibližně 190 zaměstnanců společnosti Mast-Jägermeister Germany plně věnuje distribuci a marketingu prémiových lihovin na německém trhu.

Web

CAMBERLEY
(Mast-Jägermeister UK)

V květnu 2014 získala společnost Jägermeister svou první zahraniční dceřinou společnost v anglickém Camberley, nedaleko od pulzující metropole Londýna. Dceřiná společnost řídí marketing a prodej na britském trhu.

Web

WHITE PLAINS
(Mast-Jägermeister US)

Aby společnost Jägermeister uspokojila poptávku na americkém trhu, převzala v srpnu 2015 společnost svého amerického dovozce, Sidney Frank Importing Company, a zřídila dceřinou společnost ve Spojených státech, a to ve světovém centru New Yorku. Nachází se nedaleko nejznámější siluety města na světě a zajišťuje veškeré aktivity na americkém trhu.

Web

BRATISLAVA
(Mast-Jägermeister SK)

V dubnu roku 2019 společnost Mast-Jägermeister získala obchodní společnosti svého dlouholetého distribučního partnera Rémy Cointreaua a založila Mast-Jägermeister CZ a Mast-Jägermeister SK. Sídlo společnosti se nachází v hlavním městě Slovenské republiky Bratislavě.

Web Slovensko

Výroba

WOLFENBÜTTEL – LINDEN

Závod v Lindenu na jih od Wolfenbüttelu zahájil provoz v roce 1977. Téměř tři desetiletí byl domovem centrálního skladu, dokud se v roce 2006 areál nerozšířil na stáčírnu. Dnes je závod v Lindenu zodpovědný za dvě třetiny celkové produkce Jägermeisteru, čímž pokrývá podstatnou část procesu stáčení, a je jedním z největších a nejpokrokovějších závodů na stáčení lihovin v Evropě.

KAMENEC

V roce 1996 otevřela své brány nově postavená stáčírna v městečku Kamenec ve východním Sasku. Jägermeister postupně závod rozšířil o výrobní a skladovací zařízení. Z Kamence se legendární bylinný likér exportuje především do východní Evropy a Španělska.